Wesela

Dlaczego wybór naszej firmy to najlepszy pomysł na Twoje wesele?

Obsługa weselna

Mam świadomość, iż wesele to dzień wyjątkowy w Państwa życiu. Z pełnym zaangażowaniem pragnę służyć Państwu w tym wyjątkowym dniu.

Dzięki odpowiednio dobranej muzyce, zgodnej z Państwa oczekiwaniami i stosownie dobranymi oryginalnymi zabawami ze smakiem i animacjami, Państwa wesele będzie wyjątkowe.

Podczas spotkania ustalamy wspólnie z Młodą Para przebieg wesela. Każda zabawa jest robiona za zgodą Młodej Pary, więc sami wpływacie realnie na przebieg Waszego wesela :-)

Podczas wesela nasz duet DJ'ski to nie tylko muzyka, oświetlenie i zabawy, ale staramy się także być dla Was niczym "Anioł Stróż", który czuwa nad weselem. Chętnie podpowiemy jak przeprowadzić podziękowania, oczepiny. Masz jakiekolwiek pytanie czy trudność? Zapytaj - chętnie znajdziemy rozwiązanie.

W ofercie między innymi:

– 2 osobowa obsługa (obsługa DJ oraz konferansjer, dodatkowo oświetlenie sterowane na żywo z możliwością doświetlenia scen z udziałem Młodej Pary),

– pakiet dla dzieci – bańki mydlane + wizyta potężnego Minionka, który zatańczy z dziećmi – Młoda Para nie musi dodatkowo wynajmować atrakcji dla dzieci, chusta animacyjna,

– oprócz profesjonalnego oświetlenia scenicznego, możliwe oświetlenie dekoracyjne sali,

– barwne animacje muzyczne zachęcające do zabawy jak najwięcej gości w zamian obscenicznych zabaw weselnych, możliwość nauki "Tańca belgijskiego",

autorskie zabawy rywalizacyjne z klasą i smakiem - żaden Wasz gość nie może czuć się ośmieszony na weselu, dlatego nasze zabawy zostały tak zaprojektowane, aby były atrakcyjne, a zarazem cieszyły każdego gościa weselnego,

 – ciężki dym do pierwszego tańca z użyciem suchego lodu (najlepsza opcja!),

– zimne ognie,

– romantyczny napis LOVE,

– do wyboru autorskie oczepiny tzw. "Weselna loteria oczepinowa", całkowicie inne i wyjątkowe dostępne tylko dla moich Młodych Par. 

Dla dzieci

Będąc na Państwa uroczystości oczywiście pamiętamy o najmłodszych! W standardzie oferujemy dla dzieci zabawy taneczne przeznaczone specjalnie dla najmłodszych. Podczas przyjęcia dzieci odwiedzi także potężny Minionek, który zatańczy razem z najmłodszymi. Istnieje także możliwość wynajęcia dodatkowych atrakcji jak bańki mydlane czy chusta animacyjna.


Udogodnienia

Dla naszych klientów przygotowaliśmy następujące udogodnienia, z których Młoda Para może dodatkowe skorzystać:

- projektor

- szereg praktycznych rad co do przebiegu wesela

- obsługa 2 osobowa wesela

- oświetlenie sterowane „na żywo”

- oświetlenie dekoracyjne

- pomoc przy wyborze fotografa w atrakcyjnej cenie

- pomoc w organizacji sesja zdjęciowa na Chorwacji wraz z podróżą poślubną

- kamerzysta w atrakcyjnej cenie

- obsługa elementów wesela w języku angielskim

- występ gwiazdy specjalnej na przyjęciu (np. Jesika i inni)

- pomoc w doborze domu przyjęć