O MNIE

Miło mi, że tu jesteś! Poznajmy się :)

dj na wesele śląsk

DJ Daro Dariusz Reder 

Witam Was na mojej stronie internetowej! 🙂

Jeżeli szukacie doświadczonego DJ'a, który zapewni niezapomnianą atmosferę, rozładuje weselny stres Młodej Pary oraz zapewni świetny nastrój na przyjęciu - to jesteście we właściwym miejscu!

Ponad 250 zorganizowanych wesel, średnia ocen 4,96/5

DJ Daro Dariusz Reder tel. +48 503-734-529

Z doświadczenia wiem, że każde przyjęcie jest inne i moja praca musi być dostosowana właśnie do Waszego wesela. Zawsze obserwuję to, co dzieje się na parkiecie, by każdym kolejnym utworem zachęcać gości do wspólnej zabawy. Doświadczenie zdobyte w wieloletniej obsłudze imprez daje gwarancję udanego, profesjonalnie poprowadzonego wesela, czy też innego przyjęcia. Dzięki praktyce zdobytej podczas pracy w radiu, mój głos oraz prezencja wyjątkowo korzystnie wpływają na kontakt z gośćmi weselnymi. Wiem też, że wesele to radosny dzień, więc z przyjemnością i uśmiechem poprowadzę Wasze przyjęcie weselne. :) 

Pakiet autorskich animacji, zabaw z klasą i smakiem niedostępny u innych DJ'ów oraz do wyboru całkowicie oryginalne, weselne oczepiny to bez wątpienia wartość dodatnia, która wyróżni Wasze przyjęcie!

Setki zadowolonych klientów, sprzęt najwyższej jakości oraz otwarta postawa na drugiego człowieka pozwoliły mi stać się jednym z częściej wybieranych DJ’ówna rynku. 

Od wielu lat prowadzę także szeroko rozumiane usługi w branży rozrywkowej, zajmując się organizacją wszelkiego rodzaju przyjęć i eventów. Zapewniamy także animacje przeznaczone dla najmłodszych uczestników przyjęć – czyli dzieci.

W swojej bogatej karierze zagrałem setki imprez, z czego ponad 250 wesel, zawsze zyskując pozytywne opinie swoich klientów, czego dowodem są wystawione referencje.

dj na wesele opinie
dj na wesele opinie
dj na wesele opinie

Więcej opinii znajdziesz na: Facebook, Google Maps, Wesele z klasą 

Wśród wielu udogodnień oferuję obsługę dwuosobową z pakietem atrakcji dla dzieci, napisem LOVE, ciężkim dymem oraz oświetleniem dekoracyjnym sali. Istnieje także możliwość obsługi w języku angielskim.

Zapraszam do współpracy! :)

Tagi: Dj śląsk, DJ Daro, dj wesele slask, dj wesele śląsk

Zapoznaj się z opiniami na nasz temat na portalu: