O mnie

Miło mi, że tu jesteś! Poznajmy się :-)

DJ Daro – Doświadczenie i uśmiech na twarzy. DJ wesele Śląsk!

Serdecznie witam Was na mojej stronie internetowej. Mam świadomość jak to trudne zadanie wybrać odpowiednią osobę, której powierzycie obsługę i czuwanie nad Waszym weselem!  Dlatego też chcę w kilku słowach przedstawić się, aby ułatwić Państwu wybór dobrego DJ’a ;-)

DJ Daro Dariusz Reder tel. 503734529 – jestem DJ’em, Konferansjerem i prowadzę imprezy od ponad 15-stu lat. Z doświadczenia wiem, że każde przyjęcie jest inne i moja praca musi być dostosowana właśnie do Twojego wesela. Zawsze obserwuje to, co dzieje się na parkiecie by każdym kolejnym utworem zachęcać gości do wspólnej zabawy. Doświadczenie zdobyte w wieloletniej obsłudze imprez daje gwarancję udanego, profesjonalnie poprowadzonego wesele czy też innego przyjęcia. Dzięki praktyce zdobytej podczas pracy w radiu, mój głos oraz prezencja wyjątkowo korzystnie wpływają na kontakt z gośćmi weselnymi. Wiem też, że wesele to radosny dzień, więc z przyjemnością i uśmiechem na twarzy pragnę dla Państwa pracować i służyć w ten wyjątkowy dzień!

Pakiet autorskich animacji, zabaw z klasą i smakiem niedostępne u innych DJ'i oraz do wybory całkowicie oryginalne weselne oczepiny to bez wątpienia wartość dodatnia mojej oferty.

Setki zadowolonych klientów, sprzęt najwyższej jakości oraz otwarta postawa na drugiego człowieka pozwoliły mi stać się jednym z częściej wybieranych DJ’i na rynku.

Od wielu lat prowadzę także szeroko rozumiane usługi w branży rozrywkowej, zajmując się organizacją wszelkiego rodzaju przyjęć i eventów. Osobna gałąź firmy obsługuje animacje przeznaczone dla najmłodszych uczestników przyjęć – czyli dzieci.

W swojej bogatej karierze zagrałem setki imprez, zawsze zyskując pozytywne opinie swoich klientów, czego dowodem są wystawione referencje. Moim głównym przesłaniem jest chęć służby moim klientom poprzez swoją profesjonalną pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany oprawą muzyczną zapraszam do działu „Wesela”. Wśród wielu udogodnień oferuję obsługę dwuosobową z pakietem atrakcji dla dzieci, napisem LOVE, ciężkim dymem oraz oświetleniem dekoracyjnym sali. Istnieje także możliwość obsługi w języku angielskim.

Zapraszam do współpracy! :-)

PROMOCJA: Wesele w tygodniu Lipiec/Sierpień -10%!!

Tagi: Dj śląsk, DJ Daro, dj wesele slask, dj wesele śląskZapoznaj się z opiniami na nasz temat na portalu: